BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstatistik ve Performans Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![İstatistik ve Performans Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_08/26154425_DSC_0001.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun başkanlığında, Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımıyla 2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılı İstatistik ve Performans Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların bir önceki eğitim öğretim yılında ortaya koyduğu performansın istatistiklerle ortaya konduğu toplantıda 2019-2020 eğitim öğretim yılının hedefleri belirlendi.