BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu Üretim Faaliyetlerine Başladı

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu Üretim Faaliyetlerine Başladı

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu, Ağustos 2019 tarihinde açılan Döner Sermaye İşletme faaliyetlerine başladı. Özel eğitim öğrencileri ve atölyelerin desteklenmesi için mobilya, seramik, el sanatları ve yiyecek atölyelerinde çeşitli siparişlerin alınabileceğini ifade eden Okul Müdürü Sadrettin Soylar, Orhangazi ve çevre ilçelerden gelebilecek siparişlere açık olduklarını söyledi. Orhangazi Eğitim Bir Sen Temsilciliğinin daha önce vermiş olduğu pano siparişini tamamlayan öğrenciler 10 adet panoyu Orhangazi Eğitim Bir Sen yetkililerine teslim etti.

Okul idaresi, öğretmen ve öğrenciler de kendilerini üretim konusunda destekleyerek sipariş veren EBS Orhangazi temsilciliğine teşekkür ederek Özel Öğrencilerin ''Bizler desteklendiğimiz takdirde hayatın her alanında olduğu gibi üretimde de başarılı olacağız. Kimseye bağımlı olmadan kendi ayaklarımız üzerinde durmak istiyoruz. Yeter ki bizlere şans verin!'' sözleriyleherkesi destek vermeye davet etti.

Emeklerinden dolayı okul idaresi, öğretmen ve öğrencilere teşekkür eder, üretim faaliyetlerinde başarılar dileriz.

09-10-201909-10-201909-10-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.