BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İYEP Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İYEP Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Temel Eğitim Genel Müdürlüğünce, herkes için kaliteli ve erişilebilir eğitim hizmetinin sağlanması amacıyla ilkokul 3. sınıflarına devam eden, eğitim ve öğretim yılı içinde çeşitli nedenlerle okuma, yazma, okuduğunu anlama becerileri ve doğal sayılar, doğal sayılarla dört işlem öğrenme alanlarında yeterli kazanımlara ulaşamayan öğrenciler için 2019-2020 eğitim öğretim yılında da uygulanacak olan İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) kapsamında, bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık Çok Amaçlı Salonunda, Şube Müdürü Erol Şanlıtürk Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ilkokullarımızda (İYEP)'ten sorumlu müdür yardımcıları ve birleştirilmiş sınıf uygulaması yapan okullarımızdan ise müdür yetkili öğretmenler katılım sağladı. Atatürk İlkokulu Müdürü Kenan İslam'ın bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda, ilkokullarda yetiştirme programı uygulama süreci, devam zorunluluğu ve İYEP kapsamında tutulacak defter ve dosyalar üzerinde duruldu.  

09-10-201909-10-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.