BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Personeli Ödüllendirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, Kaymakamımız Sayın Dr. Yalçın YILMAZ tarafından ödüllendirildi.
Milli Eğitim Personeli Ödüllendirildi

İlçe Milli Müdürlüğü tarafından düzenlenen Performans ve Okul gelişim sonuçları doğrultusunda 2014 - 2019 eğitim öğretim yılları değerlerini kapsayan beş yıllık süreç dikkate alınarak yapılan performan değerlendirmesi sonucunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev alan Şube Müdürleri, Özel Büro Görevlileri, Şef ve Memurlar İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun müdürlük personeline Başarı Belgelerini takdim ederek beş yıllık süre zarfında beraber başarılı işlere imza attıklarını belirterek başarının iyi bir ekip ruhu ile gerçekleştiğini söyledi. Bundan dolayı Şube Müdürleri, Özel Büro Görevlileri, Şef ve memurlara teşekkür eden Karatosun bundan sonraki süreçte de başarının artarak devam etmesi ve Orhangazi'yi eğitimde daha üst seviyelere taşımak açısından ekip olarak mücadele edilmesinin çok önemli olduğunu vurguladı. Eğitim Öğretim çalışmalarına her alanda destek veren  İlçe Kaymakamımız  Sayın Dr. Yalçın YILMAZ'a hem destekerinden hem de başarı belgelerinden dolayı teşekkürlerimizi arz ediyoruz.

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.