BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun İl Göç İdaresi Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanını Makamında Ağırladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun İl Göç İdaresi Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanını Makamında Ağırladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Bursa İl Göç İdaresi Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanı Burcu Demir'i makamında kabul etti. 

Ziyarette çalışma grubu personeli Berkant Kızık, İlçe koordinatörü Melike Çağlayan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro personeli Cemal Marangozoğlu hazır bulundu.  Ziyarette İl Göç İdaresi Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanı Burcu Demir Bursa ili başta olmak üzere Geçici Koruma Altında bulunan Suriyeli vatandaşlar ve yabancıların uyumu noktasında gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgi bilgi verdi. Orhangazi İlçesinde uyum faaliyetleri kapsamında önümüzdeki günlerde bir etkinlik planladıklarını belirten Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanı Demir Geçici Koruma Altında bulunan Suriyeli vatandaşların çocuklarının eğitimi noktasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yapmanın kendileri için önem arz ettiğini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Geçici Koruma Altında bulunan Suriyeli öğrencilerin ilçemizdeki eğitim ve öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi. Ziyaretlerinden dolayı İl Göç İdaresi Uyum ve İletişim Çalışma Grubu Başkanı Burcu Demir ve çalışma arkadaşlarını teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

28-11-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.