BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenevi Sağlık Söyleşilerinin Konuğu Çocuk Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Ahmet Güngör Oldu

Öğretmenevi Sağlık Söyleşilerinin Konuğu Çocuk Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Ahmet Güngör Oldu

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi arasında imzalanan protokol doğrultusunda Orhangazi Öğretmenevi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında her Salı akşamı saat 19.00'da yapılan Sağlık Söyleşileri programının ikincisi gerçekleştirildi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, okul müdürleri, görevde ve emekli öğretmenler katıldı.

Uzmanlar Özel Yalova ve Aktif Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Ahmet Güngör tarafından yapılan söyleşide Çocuk Hastalıkları, Yeni Doğan Cerrahisi, Çocuklarda Sünnet yaşı gibi konular üzerinde duruldu. Program sonunda katılımcılardan gelen soruları içtenlikle cevaplayan Çocuk Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Ahmet Güngör'e İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun teşekkür ederek çiçek takdim etti. Emekli ve görevde olan tüm eğitim camiasını Öğretmenevi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yapılacak faaliyetlere davet eden Hüseyin Karatosun Sağlık Söyleşilerini Öğretmenevinde her Salı farklı uzmanlık alanlarından doktorlarla gerçekleştireceklerini, bunun dışında planlanan kültür ve sanat etkinliklerinin en yakın zamanda duyurulacağını belirtti.

25-12-201925-12-201925-12-201925-12-201925-12-201925-12-2019

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.