BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun başkanlığında, Şube Müdürleri Erol Şanlıtürk, Cengiz Tosun ve Orhangazi resmi ve özel eğitim kurumları müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Toplantıda, eğitime ayrılacak kaynakların tespiti ile bunların bölgede verimli, etkili  ve ortak kullanılması için program hazırlanması, Eğitim ve öğretimin kesintisiz ve eksiksiz yürütülmesi için gerekli tedbirlerin alınması, Eğitim kurumları arasında gerekli işbirliği ve koordinasyonun gerçekleştirilmesi, Dayanışmayı sağlamak suretiyle eğitimde kalitenin yükseltilmesi, Eğitime ayrılacak tüm potansiyel kaynakların belirlenmesi ve seferber edilmesi, Başta insan kaynağı olmak üzere eğitim kurumlarının ve sosyal tesislerin fiziki kapasitesi ve eğitim araç gereci gibi diğer kaynakların verimli, etkili ve ortak kullanımının sağlanması, Ulusal ve resmi bayramlar ile mahalli kurtuluş günlerinin bölgede bütünlük içerisinde kutlanması için gerekli organizasyonunun yapılmasına yönelik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görüş ve öneride bulunulması, İhtiyaç duyulan eğitim çalışmalarının yürütülmesi, proje ve protokol yapılması gibi gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. 

Toplantı, Okul Müdürlerinden gelen görüş ve önerilerin belirtilmesinin ardından 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2. döneminin başarılı bir şekilde geçmesi dilekleriyle sona erdi. 

07-02-202007-02-202007-02-202007-02-202007-02-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.