BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi Yapıldı.
![Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/04165712_17ed9dfb-cd2d-40bc-8c54-0055a0ce85de.jpg)
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından hayata geçirilen Bursa Eğitim Yönetimi Platformu Projesi (BUYÖN) kapsamında Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki resmi okul ve kurumlarda görev yapan yöneticilerin kişisel-mesleki bilgi ve beceri düzeylerini artırmak amacıyla Akıl Oyunları Atölyesi gerçekleştirildi.
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminden İbrahim Halil Demir'in yönetiminde Orhangazi Ortaokulunda yapılan atölye çalışmasına gönüllü okul idarecileri katıldı.