BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erenler M.T.A. Lisesi Futsal´da İkinci Maçı Aldı
![Erenler M.T.A. Lisesi Futsal´da İkinci Maçı Aldı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/06154219_WhatsApp_Image_2020-03-06_at_15.24.38_1.jpg)
Orhangazi Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bursa Genç Kızlar Futsal Turnuvasında ikinci galibiyetini aldı. Bursa Atıcılar spor Salonunda gerçekleştirilen maçta Orhangazi Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yıldırım 6 Nisan Anadolu Lisesini 3 - 2 lik skorla mağlup etti.
Başarılarından dolayı sporcularımızı, beden eğitimi öğretmenlerini ve okul idaresini tebrik eder, oynayacakları diğer maçlarda başarılar dileriz.