BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1000 Adet Maskeyi Teslim Etti

Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1000 Adet Maskeyi Teslim Etti

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 Koronavirüsle mücadele kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün girişimleriyle Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü bünyesinde üretilen 1000 adet cerrahi maske Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aysel Bağın tarafından Orhangazi Devlet Hastanesi'ne teslim edildi.

Bu zor süreçte ellerinden gelen desteği vermek için böyle bir çalışmayı yaptıklarını söyleyen Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aysel Bağın sağlık çalışanlarının zor şartlarda hayati bir görevi yerine getirdiklerini ifade ederek sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi. Orhangazi Devlet Hastanesi yetkilileri ise sağlık çalışanları tarafından en çok ihtiyaç duyulan maskeleri üretip bu anlamlı çalışmayı yerine getirdikleri için Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aysel Bağın ve okul personeline teşekkür etti.

Yapılan teslim töreninde Orhangazi ilçesi nezdinde tüm vatandaşlarımızın evlerinde kalıp kendilerini izole etmelerini ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması gerektiği vurgulandı.

22-04-202022-04-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.