BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK Parti İlçe Yönetiminden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

AK Parti İlçe Yönetiminden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Türkiye'de başlayan normalleşme süreci ile birlikte AK Parti ilçe yönetimi kamu ziyaretleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'u makamında ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, ilçe yönetimi ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'u ziyaretinde "Eğitim öğretimde covid-19 salgınında okullarda alınan tedbirler ve gelecek dönemdeki salgın sonrası planlamaların nasıl olacağı ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak problemlerin çözü konusunda ilçe teşkilatı olarak her daim Milli eğitime destek verileceğini belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ülkemizin tam anlamıyla normalleşme sürecini yaşamasının hijyen, mesafe ve maske kullanma tedbirlerine mutlaka uyarak ve kurallara riayet ederek mümkün olabileceğini ifade ederek, AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ve İlçe Yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

10-06-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.