BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe DynEd Online Buluşması Gerçekleştirildi

İlçe DynEd Online Buluşması Gerçekleştirildi

2019/2020 Eğitim-Öğretim Yılı ilçe DynEd(İngilizce Dil Eğitim Sistemi) çalışmalarını değerlendirmek ve verimli çalışan öğrencilerimizi ödüllendirmek amacıyla online  program gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muştak Gencer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Çelebi, İl DynEd Koordinaötürü Feride Başak,İlçe DynEd Koordinatörü Semih Omaç, DynEd Okul Temcilcileri, İngilizce Öğretmenleri ve belirlenen kriterlere göre DynEd çalışmalarında ilçe çapında dereceye giren öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen online programda DynEd çalışmaları değerlendirildi. Programa katılan öğrenciler Dyned Dil Eğitim Sisteminin İngilizce öğrenmede çok yararlı olduğunu ve İngilizce öğrenmek isteyen tüm öğrencilerin programı verimli bir şeilde kullanmasını tavsiye etti.

2019/2020 Eğitim Öğretim yılı dyned  çalışmalarında, ilçemiz yaklaşık 6000 aktif öğrenci sayısıyla özellikle pandemi döneminde programa büyük ilgi gösterdi. Önümüzdeki sene daha farklı çalışma ve etkinliklerle DynEd Dil Eğitim Sisteminde verimli çalışma üzerinde durulacağının vurgulandığı program, iyi dilek ve temennilerin sunulması ile sona erdi.

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.