BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Teşekkür (Liselere Giriş Sınavı)

Teşekkür (Liselere Giriş Sınavı)

2020 Yılı Liselere giriş sınavı ilçemiz 14 okulunda gerçekleştirilmiş olup, 1410 öğrencimiz sınava girmiş ve katılım oranı %95 olmuştur.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi başından beri pandemi  şartlarında sınavlara hazırlanan öğrencilerimize, bu şartlar altında uzaktan eğitim yöntemi ile öğrencilerimize destek olmaya çalışan idareci ve öğretmenlerimize, bizlere destek veren velilerimize teşekkür ediyoruz.

20 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilen LGS sınavında gereken tüm eğitim, eminyet ve sağlık  tedbirleri alınmış ve herhangi bir sorun yaşanmamıştır.

Bu anlamda, LGS Sınavlarının sorunsuz tamamlanması için gayret sarfeden;  başta Kaymakamımız Sayın Dr. Yalçın YILMAZ'a, Belediye Başkanımız Sayın Bekir AYDIN'a,  İlçe Emniyet Müdiremiz Sayın Ayşen ATİK ÇETİNER'e, İlçe Jandarma  Komutanımız sayın Binbaşı Ali KANBER'e, Varlı Turizm sorumlusu Sayın Muhammed VARLI'ya, müdürlüğümüz şube müdürlerimize, okul idareci ve öğretmenlerimize, bu süreçte görev alan  tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, Sınav sonuçlarının ilçemiz ve ülkemiz için hayır ve başarılar getirmesini diliyoruz.

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.