BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İŞKUR TYP Kura Sonuçları Açıklandı
![İŞKUR TYP Kura Sonuçları Açıklandı](/meb_iys_dosyalar/2020_09/28154939_iskur_ilani_typ_kapsaminda_personel_alimi_basladi_1581410995_5309.jpg)
Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda İŞKUR TYP kapsamında görevlendirilecek 60 temizlik ve 20 güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 80 personelin kura sonucu gerçekleşti. Kazanan adayların 29/09/2020 Salı günü saat 10.00'da Kaymakamlık konferans salonundaki toplantıya HES kodlarını alarak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak katılmaları gerekmektedir.
Kazanan tüm adaylara sonuçların hayırlı olmasını dileriz.