BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd Veli Bilgilendirme Sunumları Başladı

DynEd Veli Bilgilendirme Sunumları Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk ve ortağretimde öğrenim gören öğrenci velilerine DynED bilgilendirme sunumları çevrimiçi olarak yapılmaya başlandı.İlçe DynEd  Koordinatör Yardımcısı Semih Omaç'ın gerçekşetiridiği bilgilendirme sunumları, Orhangazi Ortaokulu velileri ile farklı günlerde 2 oturum şeklinde yapıldı.

 

Orhangazi Ortaokulu 5.,6.,7. ve 8. sınıf öğrenci velilerinin hedef alındığı sunuma, çok sayıda veli katılım sağladı. Söz konusu sunumda velilerimize, DynEd'in ne olduğu, nasıl kurulup çalıştırıldığı ve DynED'i verimli çalışma gibi konularda bilgi verildi. Velilerin ilgi ile izlediği sunumda, Dyned ile ilgili gelen tüm sorulara ilgili görsellerle cevap verildi.İlçemizdeki DynEd ile ilgili çalışmalarda velilere yönelik yapılan sunumların, ilçedeki okullardan gelen talepler doğrultsunda devam ettirilmesi planlanıyor.

 

Toplantıya katılan velilerimize ve sunumda yardımcı olan Orhangazi Ortaokulu İngilizce zümresine teşekkür eder, tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

27-10-202027-10-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.