BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'nda" Bursa'daki Öğretmenlerle Buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk

Salgın nedeniyle uygulanmakta olan uzaktan eğitim sürecinde "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" adı altında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Bursa'daki öğretmenlerle video konferans yolu ile bir araya geldi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk; "Tüm il ve ilçe yöneticisi arkadaşlarımıza, okul müdürü arkadaşlarımıza ve öğretmenlerimize özel olarak teşekkür etmek isterim.  Başta okul müdürleri olmak üzere idareci ve öğretmenlerimiz santim santim, metre metre bütün sahayı didik didik inceliyorlar. Gereken takipleri yapıyorlar." gibi ifadeler kullanırken öte yandan Bursalı öğretmenlerinin sorunlarına, çözüm ve fikirlerine kulak verdi...

Öğretmenler odası sohbeti şeklinde samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada öğretmenler Bakan Selçuk ile sohbet etme imkânı buldu. Bursa'nın değişik ilçelerinden öğretmenlerin katıldığı bu anlamlı buluşma sosyal paylaşım uygulaması üzerinden canlı yayınlandı. İlçemizden de iki öğretmenimizin konuşma fırsatı yakaladığı programda oldukça renki görüntüler ortaya çıktı. Düzenlenen bu organizasyon için Bakan Selçuk'a teşekkür eden ve kendisini Bursa'ya davet eden öğretmenler programın sonunda "Bursa'da Eğitim Her Yerde, Öğretmenler Her Evde"  pankartlarıyla veda etti.

27-11-202027-11-202027-11-202027-11-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.