BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'eTwinning Okulu' Ünvanı Alan Okullarımıza Ödülleri Verildi

'eTwinning Okulu' Ünvanı Alan Okullarımıza Ödülleri Verildi

2017 yılında 44 ülkede uygulanmaya başlanan eTwinning Okulu Uygulaması kapsamında tüm kriterleri yerine getirip başvurusu kabul edilen okullara eTwinning Okulu ünvanı verilmektedir. Bu bağlamda 2019-2020 Eğitim/Öğretim yılında başvurusu kabul edilen Atatürk İlkokulu, Tuna İlkokulu ve 125. Yıl Anaokulu  eTwinning Okulu ünvanı ile ödüllendirildi.

Kaymakamlık Konferans Salonunda Düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun,Şube Müdürü Cengiz Tosun,okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun; ' eTwinning Okulu olmak; okulların vatandaşlık, kültürel farkındalık ve dijital yetkinliğin desteklenmesi konusunda uyguladığı yenilikçi çalışmaların tanınmasını sağlar. Ayrıca, okulların; kendi okulları, yerel toplulukları ve ülkeleri içinde ve ötesinde bir işbirliği kültürü geliştirmek için yaptıkları çalışmaları da kabul eder.Bu kapsamda  'eTwinning Okulu' ünvanı alan tüm okullarımızı, idarecilerimizi ve proje yürütücüsü öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamıı dilerim'dedi. Ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosu'ndan alan okul müdürleri ise, bu başarının ekip olarak sıkı bir çalışmanın neticesinde elde edildiğini belirterek, okullarındaki proe ekiplerine teşekkürlerini sundular.

Okul idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

09-12-202009-12-202009-12-202009-12-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.