BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu Veli ve Öğrencilerine DynEd Sunumu Yapıldı

Atatürk İlkokulu Veli ve Öğrencilerine DynEd Sunumu Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilk ve ortaöğretimde öğrenim gören öğrenci ve velilerine DynED bilgilendirme sunumları çevrimiçi olarak yapılmaya devam ediyor..İlçe DynEd  Koordinatör Yardımcısı Semih Omaç'ın gerçekleştirdiği bilgilendirme sunumları, Atatürk İlkokulu veli ve öğrencileriyle 1 oturum şeklinde yapıldı.

 

Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrenci velilerinin hedef alındığı sunuma veli ve öğrenciler katılım sağladı. Söz konusu sunumda veli ve öğrencilerimize, DynEd'in ne olduğu, nasıl kurulup çalıştırıldığı ve DynED'i verimli çalışma gibi konularda bilgi verildi. Velilerin ilgi ile izlediği sunumda, Dyned ile ilgili gelen tüm sorulara ilgili görsellerle cevap verildi.İlçemizdeki DynEd ile ilgili çalışmalarda velilere ve öğrencilere yönelik yapılan sunumların, ilçedeki okullardan gelen talepler doğrultusunda devam ettirilmesi planlanıyor.

 

Bilgilendirme sunumuna  katılan velilerimize, öğrencilerimize ve sunumda yardımcı olan Atatürk İlkokulu İngilizce öğretmeni Başak Kale'ye teşekkür eder, tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

 31-12-202031-12-2020

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.