BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Okullarımızda İstiklal Marşı Coşkusu Yaşandı

Tüm Okullarımızda İstiklal Marşı Coşkusu Yaşandı

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tüm Türkiye'ye çağrı yaparak tüm okullarda, saat 10.00'da yöneticiler ve hâlihazırda görevli personelin de katılımıyla bayrak töreni yapılmasını; öğrencilere, öğretmenlere ve ailelere bulundukları yerden İstiklal Marşı'na eşlik etmeleri için davette bulunmalarını istedi.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un bu çağrısı üzerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullarda 11 Ocak Pazartesi günü saat 10.00'da eş zamanlı olarak İstiklal Marşı okundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Şube Müdürleri Cengiz Tosun, Mustafa Sakarya ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile birlikte Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu'nda gerçekleşen İstiklal Marşı törenine katıldı.

Uzaktan eğitim sürecinde derslerin başladığı her Pazartesi ve derslerin sona erdiği Cuma günlerinde tüm okullarımızda ve TRT EBA Televizyonu yayınlarında İstiklal Marşı'mızla başlanacak. Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz, canlı dersler öncesinde ekran başında millî marşımızı söyleyecek.

11-01-202111-01-202111-01-2021

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.