BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Birlikte Daha Güçlüyüz Projesi' İlçe Milli Eğitim Müdürüne Tanıtıldı

'Birlikte Daha Güçlüyüz Projesi' İlçe Milli Eğitim Müdürüne Tanıtıldı

125.Yıl Anaokulu Müdürü Aslı İnan ve proje yürütücüsü Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik "Birlikte Daha Güçlüyüz "adlı e-Twinning projesinin tanıtımını yapmak ve süreçle ilgili bilgilendirmelerde bulunmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun'u makamında ziyaret etti. Yürütücülüğünü Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik  ve Mustafakemalpaşa Anaokulu Müdür Yardımcısı Cemile Muslu'nun  yaptığı "Birlikte Daha Güçlüyüz "adlı e-Twinning projesi dosyasını, broşür ve takvimini alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun Kardeş ülke Azerbaycan ile birlik beraberlik ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek amacıyla hazırlanan bu projenin anlamlı olduğunu ve projeyi başlatıp başarıyla yürüttükleri için Okul Müdürü Aslı İnan ve Müdür Yardımcısı Nurdoğan Çevik'i tebrik edip başarıların devamını diledi.

Proje Kardeş ülke Azerbaycan ile birlik beraberlik ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek, Azerbaycan ve ülkemizin kültürel değerleri, gelenek ve görenekleri hakkında öğrencilerin bilgilendirilip iki kardeş ülke kültürlerini tanımalarını sağlamak için Webinarlarda tanışarak gerek resimlerle gerekse duygu ve düşüncelerini paylaşarak birlik beraberlik duygularıyla sorumluluk bilincini geliştirmeyi amaçlıyor.

13-01-202113-01-2021

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.