BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun´un I. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun´un I. Dönem Sonu Mesajı

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının 1. dönemi 22 Ocak Cuma günü tamamlanıyor. Öğrencilerimize karnelerini sınıflarında yüz yüze veremiyor ve gözlerindeki ışıltıyı görüp heyecanlarına ortak olamıyor olmanın üzüntüsü içerisindeyiz.

Öğrencilerimiz Pandemi dolayısıyla derslerini uzaktan eğitim yoluyla ve EBA üzerinden işlediler. Bu süreçte sağlıkları için bizlerin gösteremediği sabrı gösterip evde kaldılar. Öğretmenlerinin anlattığı dersleri can kulağıyla dinleyip ödevlerini ihmal etmediler. Gösterdikleri sabırdan ve çabalarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.

Bu süreçte bizlere en büyük desteği veren, öğrencilerimize hem aile hem öğretmen olan ve evlerini adeta bir okul haline dönüştüren velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Zaman mefhumu olmadan, günün her anında gerek uzaktan eğitim gerekse mesaj gruplarından öğrencilerine kesintisiz eğitim veren, veli ve öğrencilerimizin sorunlarını dinleyip her an yanlarında olan fedakâr öğretmenlerimize ve bu sürecin planlanmasında emek harcayan idarecilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.

Yarıyıl tatilinde öğrencilerimize kendilerine zaman ayırmalarını, bilgisayar ekranından uzak bir şekilde aileleriyle zaman geçirmelerini ve iyi bir şekilde dinlenmelerini tavsiye ediyorum.

2020 - 2021 Eğitim Öğretim yılının 2. döneminde yüz yüze eğitimin başlayacağı, okullarımızın öğrencilerimizin varlığıyla şenleneceği sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.

Hüseyin Karatosun

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.