BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Harezmi Eğitim Modeli Eğitmen Eğitimleri Başladı
![Harezmi Eğitim Modeli Eğitmen Eğitimleri Başladı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/25144408_Ekran_Goruntusu_467.jpg)
Harezmi Eğitim Modeli öğretmen eğitimleri Bursa ve İstanbul İl-İlçe koordinatörleri ve eğitmenlerimizle, ilimizden 30 uygulayıcı okul, 165 öğretmenimizin katılımı ile başladı. Eğitimlerin 6 hafta boyunca hız kesmeden devam edeceği Harezmi Eğitim Modeli eğitmen eğitimlerine ilçemizden de 4 okul ve toplam 16 öğretmenimiz katılım sağlayacak. Yapılacak tüm çalışmalarda eğitimenlerimizin yanında olduğumuzu bildirir, katılmcı tüm okul ve öğretmenlere başarılar dileriz.