BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamı Süleyman Özçakıcı Okul Müdürleri ile Toplantı Gerçekleştirdi

İlçe Kaymakamı Süleyman Özçakıcı Okul Müdürleri ile Toplantı Gerçekleştirdi

İlçe Kaymakamı Sayın Süleyman Özçakıcı ilçemizde görev yapan okul müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Kaymakamı Sayın Süleyman Özçakıcı başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Halil Dal ve Cengiz Tosun ile Okul Müdürleri katıldı.

Toplantıda ilçemizde Pandemi sürecinde eğitim öğretim faaliyetleri, okullarımızda yürütülen proje çalışmaları ve okullarımızın fiziki şartları ve donanımları görüşüldü. İlçe Kaymakamı Sayın Süleyman Özçakıcı yaptığı konuşmada genel olarak ilçemizdeki eğitim öğretim faaliyetlerini başarılı bulduğunu, okul idarecilerinin ve öğretmenlerin nitelikli olduğunu, okulların yerleşik düzenin oturmuş olduğunu söyledi. Her okulun mutlaka en azından bir sosyal projesi olması gerektiğini hatırlatan Özçkakıcı, çocuklarımıza başarı hazzını vermememiz gerektiğini sözlerine ekledi. Ayrca ilçemizde lise düzeyinde kaliteyi arttırmak adına nitelikli bir liseye ihtiyaç olduğunu vurgulayan İlçe Kaymakamı Sayın Süleyman Özçakıcı, okullarımızın ihtiyaçları konusunda okul müdürlerine söz hakkı verdi.

Karşılıklı görüş alışverişi ile devam eden toplantı, iyi dilek ve temenniler ile sona erdi 

02-07-202102-07-202102-07-202102-07-2021

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.