BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Ödül Töreni Yapıldı.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Ödül Töreni Yapıldı.

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'DynEd Verimli Çalışma Yarışmasında' dereceye giren öğrecilere ödülleri, Kaymakamlık Konferans Salonunda düzenlenen törenle takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Şube müdürleri Halil Dal, Cengiz Tosun ve Bülent Sertkaya, danışman öğretmenler,öğrenci ve velilerin katılım sağladığı ödül töreninnde İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde ayrı ayrı olmak üzere ilk üçe giren ve belge almaya hak kazanan öğrecilere ödülleri verildi. Ayrıca ödül törenine katılan Danışman İngilizce Öğretmenlerine teşekkür belgesi takdim edildi.

Planlı ve programlı  kullanıldığı takdirde son derece güzel dönütlerin alınabileceği DynEd Dil Eğitim Sisteminin ilçemizde verimli kullanılması adına yaklaşık 2 sene önce başlatılan çalışmalarda, öncelikle ilçemizdeki İngilizce öğretmenleri ile bir araya gelip planlama ve koordinasyon toplantıları yapıldı. Vakit kaybetmeden velilerimiz bu konuda bilinçlendirildi.. DynEd Okul temsilcileri başta olmak üzere, İngilizce öğretmenlerimizin yardımları ile DynEd sistemi her yönüyle öğrencilerimize anlatıldı. Yüz yüze yapılan sunumlara pandemi döneminde uzaktan devam edildi. Tüm yapılan bu öz verili çalışmaların neticesinde gerek öğrenciler ve gerekse öğretmenlerimizden son derece güzel geri dönüşler alınmaya başlandı.Nihayetinde ilçemiz, DynEd kullanımında Bursa'daki ilçeler arasında sıralamasını git gide yükselterek, geçtiğimiz eğitim öğretim yılında 1. İlçe olma başarısını gösterdi. Bu başarıda emeği olan okul yöneticilerimize, İngilizce öğretmenlerimize  ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dereceye giren öğrencilerimiz;

İlkokul: 1.  Berat Barış Dalkıran ==>Orhanbey İlkokulu

 2.   Mustafa Pekcanè==> Orhanbey İlkokulu

 3.   Ada Aytı ==>Tuna İlkokulu

Ortaokul: 1. Selen Altunışık ==> Orhangazi Ortaokulu

    2. Fatma Funda Fındık ==> Abdulhamid Han Ortaokulu

                3. Nihat Tığlı ==> Orhangazi Ortaokulu

Lise: 1. Zehra Nur Koçoğlu ==> Orhangazi Anadolu Lisesi

         2.  Aynur Muhammed ==>Orhangazi Anadolu Lisesi

         3.  Çağla Huriye Aytı ==> Orhangazi Anadolu Lisesi

Belge almaya hak kazanan öğrencilerimiz ;

Elif Çalışkan ==> Tuna İlkokulu

Zeynep Azra Ulamış, Miraç Baltacı, Kübra Çolak, Görkem Bozkurt, Aslıhan Öztürk, Halil İbrahim Tunçez ==> Orhangazi Ortaokulu

Zülal Akın, Yağmur Işıl Saroğlu, Serra Kaya ==> Gazi Osman Paşa Ortaokulu

Nazlı Ceren Akgül ==>Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Mehmet Aras Koç ==> İmam Hatip Ortaokulu

Kadir Ayna ==> Süleyman Şah Anadolu İmam Hatip Lisesi

Ecem Aydıntürk, Zeynep Çeşmebaşı, Zeynep Sude Erbay ==> Orhangazi Anadolu Lisesi

06-10-202106-10-202106-10-202106-10-202106-10-2021

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.