BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi' nden Öğretmenler Günü Ziyareti
![Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi' nden Öğretmenler Günü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2021_11/24164056_IMG-20211124-WA0121.jpg)
Orhangazi Erenler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Aysel BAĞIN ve Okul Aile Birliği Üyesi Dilek GÜVEN İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KARATOSUN´u makamında ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü' nü kutladılar. Okul Müdüresi Aysel BAĞIN 2021 - 2022 Eğitim Öğretim yılının herkes için başarılı geçmesini temmeni etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KARATOSUN ziyaretten dolayı Okul müdüresi Aysel BAĞIN ve okul aile birliği üyesi Dilek GÜVEN' e teşekkür etti.