BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'TEKNOFEST 2022 SÖMESTİR KAMPI' EĞİTİM VE ATÖLYE PROGRAMI

'TEKNOFEST 2022 SÖMESTİR KAMPI' EĞİTİM VE ATÖLYE PROGRAMI

Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST, teknolojiye olan ilgiyi artırmak  ve Türkiye'nin milli teknoloji üreten bir topluma dönüşmesi konusunda farkındalık oluşturmak üzere  birçok kuruluşun paydaşlığıyla etkinlikler düzenleniyor.

Çeşitli disiplin ve kategorilerde teknoloji yarışmaları düzenlenen TEKNOFEST'te 2022 yılında ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerin katılabileceği  yarışmalara başvuru süreci başladı.  

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi İnovasyon Merkezi tarafından BEBKA ve Bursa'daki üniversitelerin iş birliğiyle "TEKNOFEST 2022 SÖMESTİR KAMPI"  eğitim ve atölye programı  hazırlandı.

01-02-03 Şubat 2022 tarihlerinde  gerçekleştirilecek olan kamp programı ile TEKNOFEST kapsamında düzenlenecek yarışmalara katılmak isteyen öğretmenlere yönelik tecrübe paylaşım semineri ve uygulamalı proje hazırlama eğitimleri düzenleyerek öğretmenlerin bilgi ve farkındalık düzeylerini artırmak hedefleniyor.

Ortaokul ve lise öğretmenlerine yönelik 01-02-03 Şubat tarihlerinde Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi İnovasyon Merkezince  yüz yüze yapılacak etkinlikle ilgili detaylı bilgi ve etkinlik programı aşağıda belirtilen web sayfasında yayınlanmıştır.

 

Etkinlik Yeri: Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnovasyon Merkezi

Adres:Işıktepe OSB Mh. Arıtma Cd. No:12/1 Nilüfer/BURSA

Telefon:  0 224 504 13 87

Başvuru İçin: https://www.bursainovasyonmerkezi.com/kategori/etkinlikler/

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.