BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİT BÜLENT ALBAYRAK İLKOKULUNDAN KARATEDE İL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
Orhangazi Şehit Bülent Albayrak 4.sınıf öğrencisi Esila Nur Küçük, Bursa'da yapılan karate şampiyonasında il üçüncüsü oldu.![ŞEHİT BÜLENT ALBAYRAK İLKOKULUNDAN KARATEDE İL ÜÇÜNCÜLÜĞÜ](/meb_iys_dosyalar/2022_02/23155307_1-24.jpg)
Orhangazi Şehit Bülent Albayrak ilkokulu 4/C sınıfı öğrencisi Esila Nur Küçük, şampiyonaya Orhangazi'yi temsilen katıldı. Esila Nur Küçük kendi kategorisinde Bursa 3.sü oldu. Öğrencilerimizi tebrik eder, kendisini yetiştiren aile ve emek veren hocalarına teşekkür ederiz.