BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun' un '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun' un '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' Mesajı

Kadim tarihimiz boyunca medeniyetimizi atiye taşımak üzere bilime ve sanata gönül veren, yetiştirdikleri evlatlar ile aziz vatanımızın bekasını daim kılan kadınlarımız ile büyük ve güçlü bir ülke olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

En zor şartlarda dahi azim, irade ve fedakârlıklarıyla, Nene Hatunların, Şerife Bacıların kararlılığı ile Türk kadınları, hayatın her alanında kabiliyetlerini göstermekte tereddüt etmezler.

Aile kavramını yücelten kadınlarımız, milli ve manevi değerlerimizin nesiller boyu taşınmasında, güçlü ve özgüven sahibi bireylerin yetişmesinde en büyük paya sahiptir. Geleceğe hazırladıkları nesiller ile ülkemizin yarınlarını şekillendiren güçlü varlıkları ile ilham veren değerli kadınlarımız, geçmişte olduğu gibi bugün de milletimizi emin adımlarla aydınlık bir istikbale taşıyacaktır.

Toplumu ayakta tutma noktasında kadınlarımız, önemli bir vazifeyi ifa ediyorlar. Onların omuz vermediği, sahip çıkmadığı hiçbir hareketin başarıya ulaşması mümkün değildir.

Bu duygularla başta bu topraklar için gözünü kırpmadan canını veren şehit kadınlarımız ve tüm kadınları saygıyla selamlıyor ve '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                Hüseyin Karatosun

                                                                                                                                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.