BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SAKARYA' nın Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SAKARYA' nın Göreve Başlama Mesajı

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime 21 Mart 2022 tarihi itibari ile başlamış bulunuyorum.

Her şeyden önce köklü tarihi ve kültürüyle ülkemizin kadim şehri Bursa'nın cennet ilçesi Orhangazi'de İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın heyecanını ve kıvancını yaşıyorum.

Orhangazi eğitimine, geleceğimizin büyükleri olacak çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizlere böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER başta olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serkan GÜR'e ve değerli büyüklerime şükranlarımı arz ediyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde İlçemizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacıyla, paylaşımcı ve katılımcı bir anlayışla, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Amacımız her bir Orhangazili çocuğumuzun en iyi şekilde eğitim öğretim görmesini sağlamak olacaktır.

Orhangazi'nin eğitim yöneticisi olmak; görevimi siz kıymetli yönetici, öğretmen, öğrenci ve Orhangazililer ile yürütmek; benim için bir gurur ve onur vesilesidir.

Bu vesileyle herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.