BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUSTAFA SAKARYA' NIN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM ARA TATİL MESAJI

İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SAKARYA 11-15 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla öğretmen, veli ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı. 
İLÇE MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN MUSTAFA SAKARYA' NIN  2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM ARA TATİL MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz,

2021-2022 yılı Eğitim-Öğretim ikinci ara tatiline girmiş bulunmaktayız. Bu ara tatilde bol bol eğlenmenizi, dinlenmenizi ve kaliteli zaman geçirmenizi diliyorum. Sevdiklerinizle, ailenizle, büyüklerinizle zaman geçirin. Arkadaşlarınızla,  aile fertlerinizle oyunlar oynayın, ilginize ve yeteneğinize uygun sanat ve spor faaliyetlerine katılım sağlayın.  Mutlaka okuyun, okuduğunuz üzerinde düşünmeyi ve fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyin. Bunları yaparak iyi bir moral ve motivasyonla okula döneceğinize olan inancım tamdır.

Kıymetli Velilerimiz,

Bu ara tatilde öğrencilerimizle iletişimizi en üst seviyeye çıkararak beraber daha çok vakit geçirmeye gayret edin. Çocuğunuzla birlikte nitelikli zaman geçirecek fırsatlar oluşturun. Çocuklarınıza göstereceğiniz yakın ilgi, destek ve güvenin, ardından başarıyı getirdiğini göreceksiniz. Okul aile işbirliğinde çocuklarımızın çok daha büyük başarılarına sizlerle birlikte tanıklık edeceğimize yürekten inanıyorum.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Eğitim - Öğretim sistemimizin kilit taşı olan sizler de yorucu bir dönemi geride bıraktınız. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere özellikle teşekkür ediyorum.

 

Ara tatilin güzel geçmesi dileğiyle...

Her şey gönlünüzce olsun.

Mustafa SAKARYA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

                                                                                    

 

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.