BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4-10 Nisan Haftası Nasıl Geçti

4 - 10 Nisan tarihleri arasında ilçemizde gerçekleşen etkinlikler.
4-10 Nisan Haftası Nasıl Geçti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa SAKARYA Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okçuluk Takımını Ziyaret Etti.

4 Nisan Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SAKARYA, Bursa şampiyonu olan Orhangazi Kız Anadolu Lisesi Okçuluk Takımını ziyaret etti. Takım hocası Yavuz ERGAT' tan çalışmalar hakkında bilgi alan SAKARYA, şampiyon öğrencilerle de sohbet etti. Ok atışı da yapan SAKARYA, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa SAKARYA Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

Okullarımızın fiziki durumlarını yerinde görmek, idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle paylaşımda bulunmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SAKARYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bülent SERTKAYA ve Cengiz TOSUN ile birlikte Çakırlı Ortaokulu, Üreğil İlkokulu, Yeniköy İlkokulu ve Yeniköy Ortaokulu' nu ziyaret ettiler.

Akıl ve Zekâ Oyunları İlçe Turnuvası Sonuçlandı.

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tüm Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında düzenlenen ''Türkiye Geneli Akıl ve Zekâ Oyunları'' turnuvası Orhangazi ilçe finalleri 6 Nisan Çarşamba günü Alitekin ilkokulunda yapıldı. Finallere İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SAKARYA iel İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Bülent SERTKAYA ve Cengiz TOSUN' da katıldı. Dereceye giren öğrencilere madalyalaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa SAKARYA, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Bülent SERTKAYA, Cengiz TOSUN ve Ali Tekin İlkokulu müdürü Kadir KESKİN verdi.

10 ayrı oyunda toplamda 340 öğrencinin katıldığı finallerde şampiyonluğu elde eden öğrencilerimiz Mayıs ayında Bursa' da düzenlenecek olan il finallerne katılma hakkı elde etti. SAKARYA, turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerini tebrik ederek, öğrencilerden il finallerinde madalya kazanma sözü aldı.

Ali Tekin İlkokulu Öğrencileri Kaymakam Sn. Süleyman ÖZÇAKICI' yı Ziyaret Etti.

Ali Tekin İlkokulu 3/ C sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Özlem SÜTER ve okul müdürü Kadir KESKİN rehberliğinde  Orhangazi Kaymakamı Sayın Süleyman ÖZÇAKICI' yı ziyaret ederek yerel yönetimler hakkında bilgi aldılar. Kaymakam ÖZÇAKICI, öğrencilerin sorularını yanıtlayarak onlarla sohbet etti. Ayrıca öğretmen ve öğrencilere ziyaretleri için teşekkür etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. 

Özel Öğrencilerden İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret Etti.

Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu 6-A sınıfı öğrencileri Polis Haftası münasebetiyle Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.