BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SAKARYA Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Muammer ÇOBAN' ı Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SAKARYA Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Muammer ÇOBAN' ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/12152002_WhatsApp_Image_2022-04-12_at_10.33.24_2.jpg)
Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SAKARYA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bülent SERTKAYA ve Halil DAL ile birlikte Orhangazi Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Muammer ÇOBAN' ı makamında ziyaret ettiler. SAKARYA, İlçe Milli Eğitim müdürlüğünün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Başsavcı Muammer ÇOBAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.