BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ahmet Yesevi İlk/Ortaokulu Öğrencilerinden Kitap Toplama Kampanyasına Destek
![Ahmet Yesevi İlk/Ortaokulu Öğrencilerinden Kitap Toplama Kampanyasına Destek](/meb_iys_dosyalar/2022_04/20123102_Ahmet_Yesevi_YO1.jpg)
Orhangazi İsterse Yapar sloganıyla 11-15 Nisan ara tatilinde ilçemizde başlatılan "Okuluna Bir Kitapla Dön" kitap toplama kampanyası kapsamında öğrenciler ara tatilde okudukları en az bir kitabı okul kütüphanesine kazandırmaya devam ediyor. Ahmet Yesevi İlk/Ortaokulu öğrenci ve velileri okul kütüphanesine 200 kitap daha bağışlayarak kütüphanedeki kitap sayısını 4.000' e çıkardı. Kampanya kapsamında desteği geçen öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.