BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tıp Fakültesini Kazanan İkizler İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Sakarya'yı Ziyaret Etti

Tıp Fakültesini Kazanan İkizler İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Sakarya'yı Ziyaret Etti

Orhangazi Anadolu Lisesi öğrencileri Esranur ve Esmanur Öztürk ikiz kardeşler bu sene girdikleri YKS'de büyük bir başarı göstererek Balıkesir Üniversitesi Tıp fakültesini kazandılar.

Birbirlerini üniversite de yalnız bırakmayan ikizler, anne babası ve okul müdürleriyle birlikte İlçe Milli Eğittim Müdürümüz Sayın Mustafa Sakarya'yı ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında sınava hazırlık sürecinde okulda düzenlenen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına (DYK) katılarak hazırlandıklarını belirterek, kurslardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve okul idaresi ile öğretmenlerine teşekkür ettiler. Ziyarete katılan okul müdürü Ayhan Sarıboğa, okulda düzenlenen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına öğrencilerin büyük ilgi gösterdiklerini ve öğretmenlerin gayretli çalışmaları sonucunda iyi sonuçlar aldıklarını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa Sakarya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ikizlere bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileyip, kendilerine hediye takdim etti.

 

26-08-2022

26-08-202226-08-2022

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.