BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa SAKARYA' yı Ziyaret Etti.
![Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mustafa SAKARYA' yı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/25141227_DSC_2791.jpg)
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol HATIRLI ve oda yönetimi 25 Kasım Cuma günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SAKARYA' ya iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette eğitim öğretime verilebilecek destekler ve işbirliği hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. SAKARYA, HATIRLI ve Oda yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.