BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamı Sn. Süleyman ÖZÇAKICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SAKARYA Yapımı Devam Eden Sölöz İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![İlçe Kaymakamı Sn. Süleyman ÖZÇAKICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SAKARYA Yapımı Devam Eden Sölöz İlk/Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/29164103_WhatsApp_Image_2022-11-29_at_16.28.52.jpg)
İlçe Kaymakamı Sayın Süleyman ÖZÇAKICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SAKARYA 29 Kasım Salı günü inşaatı devam eden Sölöz İlk/Ortaokulunu ziyaret ettiler.
Yapılan ziyarette ÖZÇAKICI veSAKARYA inşaat halindeki binanın durumu inceleyerek planlanan teslim tarihlerine yetiştirilmesi konusunda yüklenici firmayla fikir alışverişinde bulundular.