BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Birlikte İngilizce Projesi Mesleki Gelişim Topluluğu Oturumu Gerçekleşti.

Birlikte İngilizce Projesi Mesleki Gelişim Topluluğu Oturumu Gerçekleşti.

English Together Professional Development Community" (Birlikte İngilizce Projesi Mesleki Gelişim Topluluğu) projesi yürütücüsü (Facilitator) Çakırlı İlkokulu İngilizce Öğretmeni Büşra KOCAADAM yönetiminde, ilçemiz ilkokul  İngilizce öğretmenleri ile gerçekleştirilen, "English Together Professional Development Community" (Birlikte İngilizce Projesi Mesleki Gelişim Topluluğu). "Birlikte İngilizce (English Together)" projesi kapsamındaki bu ay yapılan oturumda, İngilizce yazma/okuryazarlık yöntem ve tekniklerinin geliştirilmesi konusu üzerinde duruldu. Yazma ve okuryazarlık becerilerinin geliştirilmesine yönelik farklı yöntem ve tekniklerinin öneminin açıklandığı, bu becerilerin geliştirilmesine yönelik teknoloji destekli etkinliklerin hazırlandığı, İngilizce alanı ile ilgili temel bilgi ve veri kaynaklarının sınıflandırıldığı oturumda öğretmenlerimiz ayrıca meslektaşlarıyla bilgi ve deneyim paylaşımında bulundular.

20 Ocak Cuma günü Koç İlkokulunda gerçekleşen oturuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SAKARYA da katıldı. SAKARYA oturuma katılan öğretmenlere bu örnek çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ilçemizde bu tür etkileşimli oturum faaliyetlerinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

20-01-202320-01-202320-01-202320-01-2023

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.