BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HAYDİ BURSA!
![HAYDİ BURSA!](/meb_iys_dosyalar/2023_02/07162015_WhatsApp_Image_2023-02-07_at_14.36.49_3.jpg)
"Haydi Bursa!" sloganıyla başlatılan yardım kampanyasını velilerimiz ve öğrencilerimiz destekledi. Yardım malzemeleri okul müdürlüklerinde toplanılmaya başlandı. Toplanıp tasniflenen ürünler sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı aracılığıyla AFAD' a iletilerek ihtiyaç duyan depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır. Duyarlılıklarından ötürü tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.