BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TOKİ Bölgesinde Mehmet Akif ERSOY İmam Hatip Ortaokulu Açıldı
TOKİ Bölgesinde Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu açıldı.![TOKİ Bölgesinde Mehmet Akif ERSOY İmam Hatip Ortaokulu Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_07/06141107_IMG-20170706-WA0004.jpg)
2017-2018 Eğitim Öğretim yılında eğitim hayatına başlayacak olan Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu mevcut Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun binasında hizmet verecek.
2017-2018 Eğitim Öğretim yılında 5, 6, 7 ve 8.Sınıflara öğrenci alacak olan Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunun İlçemiz ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.