Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu
İlçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Bünyesinde Lisans ve Önlisans Mezunlarına yönelik Özel Eğitim Sınıf ve Okullarında Ücretli Öğretmenlik yapmak İsteyenlere “ Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu” aşağıda belirtilen program doğrultusunda düzenlenecektir.![Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu](/meb_iys_dosyalar/2017_07/11110212_WEB2.jpg)
İlçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Bünyesinde Lisans ve Önlisans Mezunlarına yönelik Özel Eğitim Sınıf ve Okullarında Ücretli Öğretmenlik yapmak İsteyenlere “ Özel Eğitim Uygulamaları Farkındalık Eğitimi Kursu” aşağıda belirtilen program doğrultusunda düzenlenecektir.
Katılmak isteyenlerin İlçemiz Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne Müracaatlarını yapmaları gerekmektedir.
ORHANGAZİ H.E.M. |
21.10.2017-19.11.2017 |
09:00-17:00 |
HAFTASONU GRUBU |
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜNCE BELİRLENECEKTİR. |
5 HAFTA SONU-10 GÜN (CUMARTESİ 8 SAAT-PAZAR 8 SAAT) (08:00-17:00 SAATLERİ ARASI) |
80 SAAT |