BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş-kur İşçi Alım Kurası Çekildi

Orhangazi  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nde 15 İşçi Alım Kurası çekildi
İş-kur İşçi Alım Kurası Çekildi

Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017-2018 eğitim-öğretim yılında 7 ay boyunca“Okullarımıza Personel Desteği” projesi çerçevesinde, Türkiye İş Kurumu “Toplum Yararı Çalışma Programı TYÇP” kapsamında ilçemiz okullarında çalışmak üzere 15 vasıfsız eleman alım kurası çekildi.

İlçemiz Kaymakamlık Salonunda, alınacak 15 kişi için toplamda 96 kişinin müracaat ettiği kura çekimi törenine, Orhangazi  2. Noter Baş Katibi Nagihan YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih ÇELEBİ, İşkur Hizmet Merkezi Müdürü Ünver ÜNVER ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşması ve kura çekimi ile ilgili bilgi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih ÇELEBİ tarafından verildi. Şube Müdürü Fatih ÇELEBİ, konuşmasında;  Bu projenin Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, İş-Kur’un TYÇP Programı kapsamında bu dönem 7 aylık çalışma süresi için yapıldı. Projenin okullarımızın daha temiz, hijyenik olması, çocuklarımızın daha sağlıklı ortamlarda eğitim görmesi ve okullarımızın hizmetli sıkıntısına çözüm bulmak amacıyla yapıldığını, projenin bu dönem için 7 ay süreceğini söyleyerek bu projede görev alanlara hayırlı olsun dileklerini iletti.

15 asil ve 15 yedeğin belirlendiği kurada asil olarak isimleri çekilenlerin görev yapacağı okullar belirlenerek kendilerine bildirildi.

28-09-201728-09-201728-09-201728-09-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.