Tuna İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği Ziyareti
Tuna İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği yeni yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin KARATOSUN´u makamında ziyaret etti.![Tuna İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/30155432_IMG-20171030-WA0008.jpg)
Tuna İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği yeni yönetimi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin KARATOSUN´u makamında ziyaret etti. Ziyarette Okul Aile Birliği Başkanı Emel TARTAR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tuna İlk/Ortaokulu için ellerinden gelenin en iyisini yaparak öğrencilere huzurlu bir eğitim öğretim ortamı kazandırmak adına durmadan çalışacaklarını belirttiler.
İlçe Milli Eğitim Müdür Sayın Hüseyin KARATOSUN ise Tuna İlk/Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkan ve Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.