BURSA
ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Veli Memnuniyet Toplantısı Yapıldı
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenli olarak gerçekleştirdiği Eğitim Toplantıları devam ediyor.![Veli Memnuniyet Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/23154049_DSC_0132.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin KARATOSUN, Şube Müdürleri Erol ŞANLITÜRK, Fatih ÇELEBİ, İbrahim TAŞTAN, Özel Büro sorumlusu Cengiz TOSUN ve Okul Müdürlerinin katıldığı toplantıda okul/kurumlardan gelen aylık değerlendirme raporları incelenerek okullarda yapılan toplantılarda görüşülen konular ve kararlar değerlendirildi.