BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Salih Ağrak´ a Teşekkür Plaketi

İlçemiz Öğretmenevi Müdürlüğünü uzun süre başarılı bir şekilde sürdüren  Salih AĞRAK´a Okul Müdürlerinin Katıldığı kahvaltıda TEŞEKKÜR plaketi verildi.
Salih Ağrak´ a Teşekkür Plaketi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KARATOSUN uzun yıllardır başarılı bir şekilde öğretmenevi müdürlüğünü sürdüren  Salih AĞRAK´a yeni görev yerinde başarılar dileyip eğitim camiasına yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Düzenlenen Kahvaltıya  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz ve Okul Müdürleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin KARATOSUN yapmış olduğu konuşmasında göstermiş olduğu gayretli çalışmalardan dolayı Salih AĞRAK´a teşekkür ederek Başarı Belgesi ile ödüllendirip  plaket sundular ve yeni görev yerinde başarı ve mutluluk temennisinde bulundular. Salih AĞRAK bir süre önce Orhangazi Mesleki ve Teknik Aandolu Lisesi Müdür Yardımcılığına atanmıştı. Salih AĞRAK ’a müdürlüğümüz ve eğitim camiamız olarak yeni görev yerinde başarı, sağlık ve mutluluklar dileriz.

27-11-201727-11-201727-11-201727-11-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.