BURSA ORHANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SGK´dan Öğrencilere "Sahte Sigortalılık" Hikaye Kitabı.

Orhangazi Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü İsmail Güven, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Taştan ile birlikte Cargill İlkokulunda öğrencilere erken yaşlarda sosyal güvenlik bilinci oluşturulmasına yönelik çalışmalar kapsamında "Sahte Sigortalılık" hikaye kitabı dağıtımını yaptı.
SGK´dan Öğrencilere "Sahte Sigortalılık" Hikaye Kitabı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında erken yaşlarda sosyal güvenlik bilinci oluşturulmasına yönelik çalışmalara başlandı. Söz konusu protokol çerçevesinde hazırlanan Hikaye Kitabı ve Çizgi Film eğitim serilerinin dağıtımına devam edildi. yeni eğitim öğretim yılı için Sosyal Güvenlik Eğitim Serisi (5)´de "Sahte Sigortalılık" konusu işlenerek hikaye kitabı hazırlandı. 

Sosyal Güvenlik Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından hazırlanarak bastırılan hikaye kitapları Cargill İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencilerine dağıtıldı. 

17-10-201717-10-201717-10-201717-10-2017

Camikebir Mah. Tozkoparan Cd. Hükümet Konağı B Blok Orhangazi BURSA - 0224 573 51 79

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.